ТВЕРЕЗЕ ДУБНО

Головна | Реєстрація | Вхід
Понеділок, 19.11.2018, 17:41
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Чи вживаєте ви алкоголь?
Всього відповідей: 80
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Календар
«  Серпень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика №2
Головна » 2011 » Серпень » 20 » ТВЕРЕЗА УКРАЇНА
22:42
ТВЕРЕЗА УКРАЇНА
ТВЕРЕЗА УКРАЇНА«Твереза Україна»


Твереза людина — щаслива сім'я. 
Тверезі діти — здорове суспільство. 
Тверезий народ — світле майбутнє!

Тверезість — це природний, єдино розумний стан особистості, сім'ї, суспільства — повна свобода від запрограмованості на вживанняалкоголютютюну та інших наркотиків.

«Твереза Україна» — це об'єднання людей і громадських організацій, які усвідомлюють критичний стан нашого наркотизованого суспільства і виступають за утвердження в суспільстві тверезого способу життя.

Рух «Твереза Україна» є позаполітичним (не підтримує будь-які політичні сили і не сприяє досягненню ними політичних цілей; не закликає до супротиву державній владі), позарелігійним (не торкається питань релігії) і некомерційним (не ставить за мету отримання прибутку і не включає до свого складу організацій комерційної спрямованості).

Тверезницький рух не займається боротьбою з пияцтвом і алкоголізмом, а також насильницьким нав'язуванням кому-небудь тверезого світогляду або тверезого стану. Метод тверезницького руху — просвіта шляхом надання науково обгрунтованої інформації про алкоголь,тютюн та інші наркотики.

Задача тверезницького руху — зробити загальновідомим і загальновизнаним у суспільстві той факт, що вживання наркотичних речовин (в першу чергу легальних наркотиків — алкоголю і тютюну) несумісне з нормальним, повноцінним життям здорової людини. Більш того, воно руйнує сім'ї, підриває суспільні стосунки і є однією з основних причин деградації нації.

Кожна людина має право отримати правдиву інформацію про легальні наркотики, щоб мати можливість зробити свідомий вибір на користь здорового, тверезого життя.

Тверезий світогляд, при якому природний, тверезий стан особистості усвідомлюється як одна з найголовніших людських цінностей, — єдина альтернатива проалкогольній запрограмованості свідомості.

Тверезе застілля, тверезі свята — це природна альтернатива злочинним «традиціям» алкогольного застілля, які вбивають сучасне та майбутні покоління.

Мета тверезницького руху — тверезість сучасного суспільства. Це не «утримання» від алкоголю та інших наркотиків, а відсутність мотивації і бажання їх вживати, сполучене з усвідомленням їх отруйності. Іншими словами, це такий стан суспільної свідомості, при якій жити тверезо вважається загальновизнаною нормою, а думки про вживання алкоголю або куріння у нормальної людини просто не виникає, це вважається поганим тоном.

Особистий приклад переконаного тверезника — ось той міцний фундамент, на основі якого можна згуртувати могутній тверезницький рух і відродити тверезий світогляд у суспільстві.

Учасником тверезницького руху є кожна людина, що живе тверезо і щиро прагне відновлення свідомої тверезості у суспільстві, яка готова діяти в цьому напрямі (в першу чергу — особистим прикладом, а також роз'ясненням, переконанням, проведенням тверезницьких заходів, створенням і розповсюдженням грамотної тверезницької інформації тощо).

Кожен учасник тверезницького руху може мати власні політичні і релігійні переконання, при цьому він не нав'язує свою думку іншимсоратникам. Політичні і релігійні погляди окремого учасника не вважаються офіційною точкою зору тверезницького руху.

Кожен соратник сам, згідно своїм здібностям, розумінню і бажанню, обирає напрям і види своєї діяльності.

Найголовніше, чим ми можемо і повинні займатися — це доносити правдиву, науково обгрунтовану інформацію до не помутнілої ще свідомості більшості, проводити таким чином «профілактику» забруднення свідомості алкогольними установками та алкогольними звичаями. Така діяльність набагато ефективніша, ніж спроби переконати людину, яка вже страждає світоглядною, ідеологічною або психологічною залежністю від алкоголю або тютюну. Крім того, люди, що прийшли до тверезого світогляду на самому початку свого свідомого життя, є найбільш здоровими і щасливими, а також найбільш цінними для суспільства.

Дуже важливо, щоб тверезість несли в народ педагоги і медики, працівники культури і представники влади. А також представники інших професій, до яких люди йдуть за порадою, допомогою, яким довіряють. Ці люди здатні своїм особистим прикладом вчити тверезому життюдітей та молодь. Система виховання підростаючого покоління повинна формувати здорове суспільство з міцним імунітетом проти всілякого одурманювання. Необхідно з дитинства, в усіх дошкільних та навчальних закладах учити кожну людину не спокушатися штучно створеною «привабливістю» отрути, свідомо протистояти всіляким розтліваючим впливам.

Тому ми звертаємося, в першу чергу, до найбільш свідомих членів нашого суспільства — тверезої молоді, тверезих батьків і педагогів, які щиро бажають щастя і здоров'я своїм дітям.

Не залишайтеся байдужими!

Якщо не отверезити наш народ зараз — через декілька десятків років від нього просто нічого не залишиться!

Переглядів: 832 | Додав: xXx | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Погода
Дубно
Архів записів
Друзі сайту
НАША ГРУПА ВКОНТАКТІ

ПРАВДА

ТВЕРЕЗЕ ДУБНО |